Surinkimo instrukcijos

Daugiasluoksnė plokštė su dekoratyvine danga klijuojama prie sienos ( plytų, monolito, blokelių ir kt. ), plokštės storis priklauso nuo to kokį Jus norite pasiekti energinį efektyvumą. Senam namui, rekomenduojame 15 cm. storio, o naujam 20-25 cm. pilkos spalvos polistireninį putplastį. Mūsų putplastis jau bus pateiktas išpjaustytas pagal norimą formą ir su dekoratyvine izoliacine danga. 

Plokštės klijuojamos ir prisukamos putplasčiui skirtais kaiščiais, prisukimo vietoje yra išsikišęs pusšpuntis. 1 kv.m – apie 5 kaiščius. Tarpusavio klijavime vertikalioje siūlėje, naudojami specialūs klijai -hermetikas, kuris neskilinėja, vertikaliame sujungime plokštė yra nupjaunama 45 laipsnių kampų. Putplasčio dalis yra klijuojama su poliuretaniniais klijais, o keitoji dekoratyvinė dalis spiacialiais klijais-hermetikais, kurių tamprumo temperatūros nuo -40 iki +90

1.

Išmatuokite apatinė fasado dalį ir itempkite virvę ant plokštės, per visą jos perimetrą, užtempkite klijus, skirtus polistirenui, ir dalį klijų užtepkite per vidurį plokštės, tuomet prispauskite prie sienos lygiai pagal įtemptą virvę.

2.

Priklijuotos plokštės šone ant kietosios dekoratyvinės putplasčio dalies užtepkite klijus-hermetiką, o ant putplasčio – puliuretaninius klijus.

3. 

Po 3-5 min, priglauskite antrąją plokštę prie pirmos, kad dalis hermetiko-klijų ištrykštų į išorę, po to su glaistykle nubraukite, kad bent plonas sluoksnis hermetiko liktų ant sujungimo.

4. 

Suklijavus plokštes, per visą namo perimetrą, prieš klijuodami antrą eilę, plokštės išsikišusioje dalyje, pusšpuntyje su perforatoriumi pragręžkite skyles kas 40 cm. Reikalingi 5 kaiščiai į 2 metrus, kad bent 5 cm. įsigrežtų į sieną, tuomet sukiškite putplasčio tvirtinimo kaiščius ir škalkite išplečiamąjį varžtą. Po to užtepkite šį pusšpuntį poliuretaniniais klijais ir ant jo klijuokite antrają eilę.

5.

Suklijavus visą fasadą, jį būtinai nugruntuokite ir dažykite struktūriniais dažais.

Kliento video.

video

Reikia pagalbos renkantis? Konsultacijos? parašykite arba paskambinkite mums.